تکمیل شدن 364 پروژه مسئولیت اجتماعی نفت در سال 99

انجام پروژه های نفت

بابک دارابی اظهار کرد: پروژه‌های مسئولیت‌های اجتماعی در استان‌های نفت‌خیز با هدف کاهش محرومیت‌ها در مناطق کمتر توسعه‌یافته عملیاتی می‌شود که نتیجه آن توسعه، عمران، آبادانی و ارتقای زیرساخت‌های فرهنگی و آموزشی است و در نتیجه همکاری و همفکری میان شرکت ملی نفت ایران با نهادهای محلی و مردم در استان‌های تولیدکننده نفت و گاز حاصل می‌شود.

وی اجرای پروژه‌های مسئولیت‌های اجتماعی را زمینه‌ساز توسعه پایدار کشور خواند و گفت: از میان ۳۶۴ پروژه تکمیل‌شده، ۲۸ پروژه آموزشی، ۷۷ پروژه ورزشی، ۱۴۰ پروژه بهداشتی و درمانی، ۶ پروژه راه، ۶ پروژه آبرسانی، ۱۰۳ طرح هادی روستایی و ۴ طرح خدماتی بوده است.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز ادامه داد: این مدیریت پارسال همچنین ۱۴۱ دستگاه ونتیلاتور ویژه بیماران کرونایی با اختصاص اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریالی به بیمارستان‌های مناطق نفت‌خیز کشور اهدا کرد. این دستگاه‌های کمک تنفسی همسو با مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت و پیرو تفاهم‌نامه‌ای که بین وزیران نفت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضا شده، در اختیار بیمارستان‌های مناطق نفت‌خیز که در واقع بیمارستان‌های هدف خود وزارت بهداشت بود، قرار گرفت.

دارابی از تصویب و ابلاغ پروژه‌های جدید در مناطق نفت‌خیز و گازخیز کشور در سال جاری خبر داد و گفت: پروژه‌های تعریف‌شده می‌تواند نقشی بسزا در افزایش سرانه بهداشتی، خدماتی، ورزشی و طرح‌های هادی روستایی این مناطق داشته باشد.

وی ادامه داد: اجرای پروژه‌های مسئولیت‌های اجتماعی از محل ۴ درصد طرح‌های EPD و EPC که مورد تأکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران است نیز از مواردی به‌شمار می‌رود که ازسوی مدیریت کمک به عمران پیگیری می‌شود و آمادگی کامل برای اجرای آنها وجود دارد.

تحولات صنعت نفت
پست قبلی
تحولات صنعت نفت
پالایش پارسیان سپهر
پست بعدی
پالایش پارسیان سپهر
ابزار آلات صنایع پتروشیمی و نفت
پست قبلی
ابزار آلات صنایع پتروشیمی و نفت
بزرگترین طرح استحصال اتان
پست بعدی
بزرگترین طرح استحصال اتان
نمایشگاه اوراسیا
پست قبلی
نمایشگاه اوراسیا
افزایش قیمت نفت
پست بعدی
افزایش قیمت نفت
چاینا پلاس 2021
پست قبلی
چاینا پلاس 2021
دستگاه تولید ازن
پست بعدی
دستگاه تولید ازن

نظر (0)

  ارسال نظر

  درباره تکمیل شدن 364 پروژه مسئولیت اجتماعی نفت در سال 99

  مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز از تکمیل ۳۶۴ پروژه مسئولیت اجتماعی در سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: اعتبار تخصیص داده‌شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برای به ثمر نشستن این پروژه‌ها افزون بر ۲ هزار و ۷۵۴ میلیارد ریال بوده است.

  خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه می توانید از تمام تخفیف ها و جوایز ویژه بهره مند شوید

  برچسب ها