به الساپا خوش آمدید

02186017283-85

پایین بودن تقاضا برای محصولات پتروشیمی در بورس کالا و افزایش 4 درصدی نرخ خوراک پتروشیمی ها با دلار نیمایی

چهار شنبه 28 آذر 1397 772 بازدید کننده گروه اخبار صنعت

کاهش تقاضای برای محصولات در بورس کالا


پایین بودن تقاضا برای محصولات پتروشیمی در بورس کالا و افزایش 4 درصدی نرخ خوراک پتروشیمی ها با دلار نیمایی

در هفته گذشته پس از انتشار نرخ خوراک پتروشیمی ها شاهد افزایش 4 درصدی نرخ دلار سامانه نیما بودیم(از حدود 8712 تومان به 9061 تومان)، اما معاملات روز گذشته محصولات پتروشیمی افزایش چشمگیری نداشت و در برخی از موارد شاهد کاهش قیمت ها بودیم.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در هفته ای که سپری شد شاهد عدم فروش بسیاری از محصولات شرکت های فلزی و پتروشیمی در بورس کالا بودیم.

روز گذشته شرکت هایی که در بورس اوراق بهادار هم حضور دارند محصولاتشان با افزایش قیمت های ناچیز و در بسیاری از موارد با کاهش قیمت معامله کردند.

معاملات محصولات سایر پتروشیمی های کشور که تقاضا برای خرید داشتند نیز اکثرا بر روی قیمت پایه انجام شد.

علی رغم آن که در اعلام نرخ خوراک پتروشیمی ها برای هفته جاری شاهد افزایش 4 درصدی میانگین نرخ دلار سامانه نیما بودیم قیمت های بورس کالا تغییر قابل توجهی نداشتند.

 


پایین بودن تقاضا برای محصولات پتروشیمی در بورس کالا و افزایش 4 درصدی نرخ خوراک پتروشیمی ها با دلار نیماییشرکت تولیدی و بازرگانی ELSAPA - شرکت علمی سازان پارت اندیش کوشا12/19/2018در هفته گذشته پس از انتشار نرخ خوراک پتروشیمی ها شاهد افزایش 4 درصدی نرخ دلار سامانه نیما بودیم(از ح ... در هفته گذشته پس از انتشار نرخ خوراک پتروشیمی ها شاهد افزایش 4 درصدی نرخ دلار سامانه نیما بودیم(از حدود 8712 تومان به 9061 تومان)، اما معاملات روز گذشته محصولات پتروشیمی افزایش چشمگیری نداشت و در برخی از موارد شاهد کاهش قیمت ها بودیم.به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در هفته ای که سپری شد شاهد عدم فروش بسیاری از محصولات شرکت های فلزی و پتروشیمی در بورس کالا بودیم.روز گذشته شرکت هایی که در بورس اوراق بهادار هم حضور دارند محصولاتشان با افزایش قیمت های ناچیز و در بسیاری از موارد با کاهش قیمت معامله کردند.معاملات محصولات سایر پتروشیمی های کشور که تقاضا برای خرید داشتند نیز اکثرا بر روی قیمت پایه انجام شد.علی رغم آن که در اعلام نرخ خوراک پتروشیمی ها برای هفته جاری شاهد افزایش 4 درصدی میانگین نرخ دلار سامانه نیما بودیم قیمت های بورس کالا تغییر قابل توجهی نداشتند. 5.0