به الساپا خوش آمدید

02186017283-85

آغاز عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای دماوند و فیروزکوه

سه شنبه 2 مهر 1398 157 بازدید کننده گروه اخبار صنعت


آغاز عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای دماوند و فیروزکوه

 

عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با هدف بهره‌مندی بیش از ۷ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی آغاز شد.

به نقل از شرکت ملی گاز ایران، احمد دارابی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از آغاز عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای دماوند و فیروزکوه با حضور مدیران وزارت نفت و مقام‌های استان تهران خبر داد و گفت: برای گازرسانی به این تعداد روستا، ۳۵۲ کیلومتر شبکه و خط تغذیه به همراه ۱۷ ایستگاه تقلیل فشار گاز ساخته خواهد شد.

وی افزود: اعتبار ۸۳ میلیارد تومان برای گازرسانی به روستاهای مورد نظر دماوند و فیروزکوه اختصاص داده شده است که عملیات گازرسانی به آنها تا پایان سال ۹۹ باید به بهره‌برداری برسد.

دارابی با بیان اینکه در طرح یادشده بیش از ۷ هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار خواهند شد، تصریح کرد: با اتمام این پروژه، ضریب نفوذ گاز در شهرستان دماوند و فیروزکوه به صددرصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران تاکید کرد: همه مسئولان مربوطه باید همکاری لازم را با پیمانکاران داشته باشند تا بتوانیم به‌موقع عملیات گازرسانی را به پایان برسانیم.

منبع شانا


آغاز عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای دماوند و فیروزکوهشرکت تولیدی و بازرگانی ELSAPA9/24/2019 عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با هدف بهره‌مندی بیش از ۷ ...  عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با هدف بهره‌مندی بیش از ۷ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی آغاز شد.به نقل از شرکت ملی گاز ایران، احمد دارابی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از آغاز عملیات گازرسانی به ۴۱ روستای دماوند و فیروزکوه با حضور مدیران وزارت نفت و مقام‌های استان تهران خبر داد و گفت: برای گازرسانی به این تعداد روستا، ۳۵۲ کیلومتر شبکه و خط تغذیه به همراه ۱۷ ایستگاه تقلیل فشار گاز ساخته خواهد شد.وی افزود: اعتبار ۸۳ میلیارد تومان برای گازرسانی به روستاهای مورد نظر دماوند و فیروزکوه اختصاص داده شده است که عملیات گازرسانی به آنها تا پایان سال ۹۹ باید به بهره‌برداری برسد.دارابی با بیان اینکه در طرح یادشده بیش از ۷ هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار خواهند شد، تصریح کرد: با اتمام این پروژه، ضریب نفوذ گاز در شهرستان دماوند و فیروزکوه به صددرصد خواهد رسید.مدیرعامل شرکت گاز استان تهران تاکید کرد: همه مسئولان مربوطه باید همکاری لازم را با پیمانکاران داشته باشند تا بتوانیم به‌موقع عملیات گازرسانی را به پایان برسانیم.منبع شانا5.0